Jarní focení ve skleníku

Jaro klepe na dveře, ale stále nemůžeme odložit bundy a nejdeme jen tak nalehko v šatech. Proto jsem našla řešení – čeká nás focení ve skleníku! Přírodu necháme pomalu probouzet a my budeme fotit nalehko, protože budeme pod skleněnou střechou, pod kterou už je vše nádherně rozkvetlé!

Pozor, i tak nečekejte při focení ve skleníku letní třicítku a přizpůsobte oblečení teplotám jarním. Pocitově tak, aby nebyla dětem zima. Nicméně za těch 15 – 20 minut focení určitě nezmrznete i s krátkým rukávem když bude venku sluníčko.

Jak to celé bude vypadat?

Pro koho je focení ve skleníku vhodné?

Toto focení je vhodné zejména pro maminky s batolaty, které vydrží chvilku v náručí nebo sedět na dece a nebo pro větší děti, které nebudou trhat okolní rostlinky a vydrží v uličce aniž by lozili pod podstavce ve sklenících. Focení je vhodné třeba i pro těhotné budoucí maminky, naopak není moc vhodné pro dvouleté běhající děti. Pro větší neposedy bude k dispozici skleník s velkou uličkou, kde jsou květiny/rostlinky v květináčích na zemi a určitě s sebou vezmu lopatku, hrabě a kyblík, aby vydržely děti na místě.
Uličky ve skleníku jsou dost úzké, pokud s sebou vezmete i tatínky, připravte se, že je na rodinnou fotku jen jedno místo, ostatní místa v uličkách jsou vhodnější spíše pro děti nebo jednu/dvě osoby maximálně.
Focení bude probíhat při jakémkoliv počasí, před deštěm se ve skleníku krásně schováme!
Pokud dítě poškodí nějakou rostlinku, bude vhodné ji v zahradnictví koupit a odvést si ji domů – nakoupit si rostlinky, kytky, stromky, hlínu můžete samozřejmě i tak ihned po focení.

Co si obléct a co obléct dětem?

Na sobě doporučuju mít cokoliv z mušelínové/gázovité látky, šaty, overaly, lacláče džínové, manšestrové, látkové, klidně i třeba hnědé kožené kalhoty s květovanou halenkou, kloboučky (viz fotky výše). Rozepnutá košile, bodyčko s dřevěnými knoflíky, nebojte se obléci více výstředně než byste se odvážili jít obyčejně „mezi lidi“.

Záleží, jestli budete chtít fotku více romantickou nebo více v zahradnickém stylu. Pokud si nevíte rady, zkuste třeba pinterest! Pokud si ani tak nebudete jistí jaké oblečení zvolit, pište mi jednoduše zprávu na email nebo sociální sítě.

Kolik za mini focení ve skleníku zaplatím a jak dlouho focení trvá?

Cena je 1500,- Kč za 8 ks fotek elektronicky.

Časově to vychází na 10 až 20 minut focení, proto prosím přijeďte na focení už oblečení, případně přijeďte o kousek dřív, abyste stihli děti převléct před začátkem focení v objednaný čas.

Fotky vybírám já a odevzdám je do 20 pracovních dní – jako vždy všechny fotky dle mých obchodních podmínek.

Jak skleníky najdu a kde zaparkuji?

Skleníky jsou nám k dispozici v Bezměrově (5 km od Kroměříže) v Zahradnictví Mirvald Oto, ve kterém je otevřeno do 17 hodin, proto nenechávejte moc věci bez dozoru, je možné, že tam budou ve sklenících pobíhat nakupující. Výsledné fotky to ale neovlivní. Pokud se chcete objednat až na pozdější čas, majitelé jsou velmi vstřícní a nechají nás fotit i po 17. hodině. Po předchozí domluvě nebude problém si koupit kytičky, i když bude už zavřeno (hlaste předem) 🙂

Kdy se focení koná a jak se můžu přihlásit?

Jediný termín je prozatím ve středu 6. 4. 2022 a podle zájmu bude možné vymyslet i jiný den v týdnu kdy budeme moci fotit. Pokud se vám ta středa nehodí, napište mi do zpráv termín, který by se vám hodil více.

OBJEDNÁVEJTE NA MÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ZDE!

TAK TEDY – BUDU SE TĚŠIT NA VŠECHNY!

holčička na focení ve skleníku