Jmenuji se Eva Lachendrová, jsem svatební a rodinná fotografka, která miluje cestování a příběhy všech lidí okolo. Snažím se každým dnem zlepšovat ve všem, co dělám, především tedy v práci fotografky. Věřím, že daným dnem předávám vždy to nejlepší, co dokážu. Díky cestování jsem poznala, že vše je hlavně o komunikaci, úsměvu, pokoře a lásce k druhým. Proto na mých fotografiích uvidíte spíše víc detaily, doteky a momentky než pózované fotografie.

Adresa ateliéru

Štěchovice 1359, Kroměříž 767 01

Telefonní číslo

+420 728 152 060

Emailová adresa

info@lachendrovaeva.cz

The Defenderon
The Defenderon
2022-02-11
Magda Gazdošová Šišjaková
Magda Gazdošová Šišjaková
2022-02-08
Když jsme se s manželem zasnoubili a začali plánovat, tak ve výběru fotografky jsem měla jasno.. Tedy už dlouho předtím, ale stála jsem si za svým, že Evičku musíme mít. A teď, když už máme nějaký ten měsíc po svatbě, tak nelituji. Vše bylo perfektní. ❤️ Evička se vším poradila, pomohla. Dorazila v den D ještě dříve a byla celý den milá a chápavá. I svatebčané si ji pochvalovali a ptali se, kde jsme tak super fotografku vzali. 😉 Teď už nám z našeho dne zbylo jen pár krásný vzpomínek a úžasné fotky, které si rádi prohlížíme znovu a znovu a to jen díky Evči. Takže pokud plánujete svatbu, focení, tak Evča je jasná volba.
Veronika Krejčířová
Veronika Krejčířová
2022-02-07
Za Foltýnovic rodinku doporučujeme! Jsem strašně ráda, že jsem díky doporučení kamarádek paní fotografku oslovila, protože je to Paní Fotografka! Už při při prvním telefonátu byla milá, sympatická a vyšla nám i při odloženém focení vstříc. Nejenom že umí krásně zacházet s miminkem, ale ty fotky jsou nádherné a přirozené - celoživotní vzpomínky.
Pavlína Gromanová
Pavlína Gromanová
2022-01-24
Moc děkujeme za nádherné zimní fotky, jsou jako z pohádky! 🤩 Focení bylo moc příjemné, doporučujeme všema deseti 🙂
David Trucka
David Trucka
2022-01-21
Krásný ateliér a milá fotografka, co víc si přát 🙂
Veronika Churá
Veronika Churá
2021-11-15
Jaroslav Sedlář
Jaroslav Sedlář
2021-11-03
Aneta Hálová
Aneta Hálová
2021-05-11
Romana Zavadilova
Romana Zavadilova
2021-04-12
Se slečnou fotografkou Evčou je úžasná spolupráce. Je velmi milá, sympatický a hlavně se s ní člověk uvolní a cítí se jako by ji znal už dlouho. Fotky jsou velmi kvalitní a krásný. Už dvakrát jsme si nechala od ní nafotit newborn a můžu říct, že Evča je pro mě vždy jasnou volbou.
Iveta Lečbychová
Iveta Lečbychová
2021-04-07
Evička je skvělá a přátelská fotografka. Nesmí chybět u žadné naší významné životní události. Velmi doporučuji!!!

Autor portrétů: MALOSIK